O NAS

Dlaczego warto nas wspierać?

Nasza misją jest rozwój i promocja gier fabularnych. Dlatego realizujemy wiele projektów erpegowych. Analizując zasięg naszych stron, szacujemy, że do tej pory udało nam się zainteresować tym tematem pół miliona osób osób.  

Kupując w naszym sklepie wspierasz wszystkie nasze projekty. Cały zysk jest przeznaczany na:

  • Opłacamy koszty utrzymania stron i serwisów (domeny i serwery)
  • Organizujemy konkursy z nagrodami dla RPGowców
  • Promujemy kanały promujące RPG :)
  • Organizujemy prelekcje dla graczy
  • Organizujemy sesje na Kajmanach... tfu! znaczy się - na konwetnach ;)
  • Promujemy społeczne inicjatywy wydawnicze (RPG)

Nasze serwisy i projekty:

Strona dla osób, które chcą zacząc swoją przygodę z grami fabularnymi. Nie ma drugiego takie serwisu w internecie, który krótko i konkretnie wprowadza w temat. Strona wymaga jeszcze trochę poprawek.
To największa społecznośc osób zainteresowanych grami fabyularnymi. Umieszczane treści potrafią mieć zasięg nawet 40 tys ludzi. Jeszcze wielu fanów może do nas dołączyć.
To zakończony już projekt który trwał kilka lat, Były to nagrywane spotkania online z prelekcjami na temat grania w rpg. Wszystkie nagrania nadal dostępne są na tej stronie i są największą skarbnicą wiedzy audio na temat gier fabularnych (nie tylko w Polsce). Są plany wznowienia inicjatywy.
Grupa na facebooku skupiona wokuł osób, które chcą kupić albo sprzedać podręcznik do gry fabularnej. Tygodniowo pojawia się co najmniej kilka ofert. Chcemy dotrzeć do osób, którym podręczniki kurzą się na półkach aby tchnąć w nie drugie życie.
(Oraz odpowiednio grypy dla Trójmiasta, Krakowa i Katowic). To grupy, które mają jeden cel: ułatwić erpegowcom znaleźć nowych graczy i umówić się na sesję. Co tydzień pojawiają się tam nowe oferty sesji.
To vlog na którym znajduje się dużo materiałów dla erpegowców, prelekcje nagrane na konwentach, recenzje podręczników oraz porady dla graczy i mistrzów gry.

Kupując nasze produkty wspierasz naszą działalność. Bez wsparcia nadal będziemy je realizować ale dzięki temu, że nas wesprzesz będziemy robić to szybciej, wyżej, mocniej.

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość